דוכן נואמים במבחר דגמים

דוכני נואם מקצועיים בעיצוב יוקרתי

לצפיה במגוון דגמי דוכני הנואמים יש לגלול מטה!

דוכן נואמים – פודיום.

מתי לאחרונה נכחתם בהרצאה, כנס לקוחות או ארוע שבו נישאו דברים לקהל ? האם שמתם לב לדוכן נואמים שבו עשה הדובר שימוש? אם אתם נמצאים בדף אינטרנט זה כנראה שהתשובה היא שבהחלט שמתם לב. כפי שדברי אותו דובר ככל הנראה היו מיועדים לאותו קהל כך גם התפאורה הכללית באולם / אזור אמורה להשרות אווירה נינוחה. ניראות דוכן נואמים – פודיום הפכה להיות חלק בלתי נפרד אם לא מוביל מהאופן שבו נתפשים דברי הנואם.

סיגנל מערכות שילוט מתמחה בפיתוח עיצוב וייצור מגוון פתרונות לתחום השילוט והתצוגה המיועדים לשימוש באזורים מרובי קהל . כחלק ממשפחות המוצרים אנו מציעים מגוון רחב של עמדות דוכן נואמים – פודיום, עמדת מרצה, עמדת מאבטח ועוד. בבואנו לעצב דוכן נואמים – פודיום עומד בפנינו אתגר מקצועי המצריך התאמה מלאה לאופן השימוש בו .  החל מהתאמת גובה, רוחב  וזווית משטח הנואם, האם הדוכן מתנייד , האם יש צורך באביזרי הגברה/תאורה ועוד. דוכני הנואם שלנו עושים שימוש במגוון רחב מאוד של פרופילי אלומיניום ייעודיים המאפשרים תכנון ועיצוב של דוכן הנואמים הנכון ביותר ללקוח.

לבחירתכם מגוון רחב של דוכני נואמים ועיצובים נוספים מתווספים באופן שוטף. כמעט את כל דוכני הנואמים ניתן להסב או להתאים לשימוש כעמדות מאבטח דקורטיביות עם אזורים סגורים בגוף הדוכן. דוכני הנואם מוצעים במגוון גדול של עיצובים המתאימים לכל לקוח ודרישותיו . הדוכנים מיוצרים בעיקר משלדת פרופילי אלומיניום איכותית בגימור יוקרתי ועמיד המעניקים לנואם מראה מכובד ומוערך.

בחלק מדוכני הנואם ניתן לשלב אמצעי הגברה כגון מקרופונים ואו שקעי שירות להגברה ושקעי מתח לשימוש עם מחשבים ועזרים נוספים. תכנון והתאמת דוכני הנואם  נעשה בעזרת תוכנת תיב"מ המתקדמת מסוגה ועפ"י דרישות הלקוח כך שיתאימו לאופי השימוש הצפוי . כחלק בלתי נפרד מהשרות ללקוח , לפני ביצוע מוצגת ללקוח הדמייה ריאליסטית של דוכן הנואמים לאישורו.

את דוכני הנואם האיכותיים מתוצרתינו ניתן למצוא ב: מרכזי כנסים ותערוכות,רשתות בתי מלון מובילות, עיריות ומוסדות שילטון מקומי, חברות מסחריות מובילות , ארגונים מקצועיים , בנקים, משרדי ממשלה ועוד .

דוכן נואמים – פודיום.

מתי לאחרונה נכחתם בהרצאה, כנס לקוחות או ארוע שבו נישאו דברים לקהל ? האם שמתם לב לדוכן נואמים שבו עשה הדובר שימוש? אם אתם נמצאים בדף אינטרנט זה כנראה שהתשובה היא שבהחלט שמתם לב. כפי שדברי אותו דובר ככל הנראה היו מיועדים לאותו קהל כך גם התפאורה הכללית באולם / אזור אמורה להשרות אווירה נינוחה. ניראות דוכן נואמים – פודיום הפך להיות חלק בלתי נפרד אם לא מוביל מהאופן שבו נתפשים דברי הנואם.

סיגנל מערכות שילוט מתמחה בפיתוח עיצוב וייצור מגוון פתרונות לתחום השילוט והתצוגה המיועדים לשימוש באזורים מרובי קהל . כחלק ממשפחות המוצרים אנו מציעים מגוון רחב של עמדות דוכן נואמים – פודיום, עמדת מרצה, עמדת מאבטח ועוד. בבואנו לעצב דוכן נואמים – פודיום עומד בפנינו אתגר מקצועי המצריך התאמה מלאה לאופן השימוש בו .  החל מהתאמת גובה רוחב  וזווית משטח הנואם, האם הדוכן מתנייד , האם יש צורך באביזרי הגברה/תאורה ועוד. דוכני הנואם מתוצרתנו עושים שימוש במגוון רחב מאוד של פרופילי אלומיניום ייעודיים המאפשרים תכנון ועיצוב של דוכן הנואמים הנכון ביותר ללקוח.

את דוכני הנואם האיכותיים מתוצרתינו ניתן למצוא ב: מרכזי כנסים ותערוכות,רשתות בתי מלון מובילות, עיריות ומוסדות שילטון מקומי, חברות מסחריות מובילות , ארגונים מקצועיים , בנקים, משרדי ממשלה ועוד .

לפרטים נוספים יש ללחוץ על התמונה של הדגם הנבחר